+90 312 395 9 334

FAALİYET GÖSTERDİĞİMİZ SEKTÖRLER

su şişeleme tesisleri

SU ŞİŞELEME TESİSLERİ

Şişeleme tesislerinde yıkama ünitelerinde kullanılmaktadır.
Suyun raf ömrünü uzamasını direkt olarak etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Şişe iç yüzeyinde bulunan mikrobiyolojik kirliliğin yok edilmesinde yüksek dozda ozon kullanımı uygundur. dolum suyunda kullanılan ozon miktarı belirli düzeyde ve belirli sürelerde uygulanmalıdır.

soğuk hava depoları ve gıda reyonları

SOĞUK HAVA DEPOLARI VE GIDA REYONLARINDA

Mikroorganizmaların büyüme hızı 3-4 kat azalır veya tamamen engellenir.
Soğuk hava deposu içindeki kötü kokular, havanın mikrobiyel kirliliği ve enfeksiyon riski azalır. Soğuk hava depolarında hem dezenfektasyonu sağlar hem de meyve ve sebzelerin kendine has kokularının birbirine karışmasını önler. Meyve ve sebzelerin saklanma sürelerinin artmasını ve tazeliğinin devamını sağlayacaktır.

tavuk çiftliği

TAVUK ÇİFTLİKLERİNDE

Ozon gazı, kuluçkahanelerde formoldehite alternatif bir dezenfektandır.Biline en güçlü oksidan olması, mikroorganizmaları yok etmesi çalışmaların klordan daha etkin ve güvenli olduğunu göstermesi ürünlerin raf ömrünün artması nedeni ile sektörde tercih edilmektedir.

tekstil sanayiinde kumaş ve kot ağırtma

TEKSTİL SANAYİİNDE KUMAŞ VE KOT AĞARTMA

Boyalı ürünlerde ve denimde yoğun olarak kullanılmakta olan dispergatör ve lakkaza dayanan çalışmaları doğal yolla yapmaktadır. Üründe bulunan renk farklarını dengeye getirip, kimyasalların özellikle hypocloritlerin yaptığı işlemleri yapmaktadır. İşlem sırasında çalışan personele kimyasallar gibi hiçbir kansorejen yada zararlı madde içermez.

havuz temizliği

HAVUZ TEMİZLİĞİNDE

Havuzumuzu ozonlamak kullanılan kimyasallarda %80-%90 tasarruf sağlamaktadır. Ölü sezonda havuzun bakımının güçlüğünü ortadan kaldırı. Virüsleri, mantarları ve bakterileri kalıntı bırakmadığı ve tekrar oksijene dönüştüğü için bizlere zarar vermeden çok kısa süre içinde yok eder.Suyun oksijen oranını yükseltir.

et işleme tesisi

ET İŞLEME TESİSLERİNDE

Yüzeysel karkas komtaminasyonunun önlenmesinde etkilidir. Etlerin depolanma ömrünü uzatır. Etin karakteristik özelliklerini renk ve kokusunu değiştirmez. Atık su maliyetini düşürür.